VIRRA CLICK

 

Vyberte si připravenou sadu na čištění komínů zespodu nebo si sestavte vlastní sadu ze správného počtu pružných tyčí a správné čisticí hlavy:

 

 • SADY CLICK

  zestaw do czyszczenia komina od dołu

   Hotové soupravy Virra Click pro čištění komínů zespodu. Určeno k čištění různých typů komínů různých délek. Možnost nastavení čisticí sady s přesností 1m. Velký výběr specializovaných čisticích hlav Virra s vyměnitelnými kazetami.

 • Prodloužení Click délka 1m

  Prodloužení Virra Click - flexibilní tyče Virra Click System pro čištění komína zespodu. Jediná rozšíření k rozšíření sady Virra Click Set. Rozšíření kompatibilní se sadou Virra Click. Jsou zakončeny rychlospojkami Virra Click - bezpečné a rychlé připojení, stisknutí tlačítka prstem. Připojení nevisí v komíně. Rozšíření lze otáčet doleva a doprava.

 • DRŽÁKY CLICK

  Rukojeti Virra Click pro flexibilní tyče Virra Click. Sklíčidlo pro připojení vrtáku a držáku k hlavě - vhodné pro všechny hlavy Virra. Vybaven rychloupínací spojkou Virra Click.

   

 • Kloub pohonu Virra Click

  Kloub pohonu Virra Click - startovací flex tyč Virra. Umožňuje vyčistit komín zespodu pomocí sady Virra Click v těsných a těžko přístupných čištěních nebo revizích. Uprostřed pancíře umožňuje otočný ocelový pružný pohon čištění silným ohybem tyče. Výsledkem je, že hnací kloub Virra Click prodlužuje životnost celé soupravy na čištění spodního komínu Virra Click.

   

 • HLAVICE

  Hlavice Virra jsou vhodné pro všechny systémy Virra pro mechanické čištění komínů, ventilačních a technologických potrubí. Konstrukce hlav je velmi praktická - skládá se z jádra a vyměnitelných vložek. Díky tomu můžete rychle a za nižší náklady regenerovat opotřebenou hlavu - výměnou kazety Virra. Hlavy lze vybrat pro čištění jakéhokoli typu komína nebo potrubí.

 • PŘÍSLUŠENSTVÍ

  Adaptéry, kryty, náhradní prvky pro systém Virra Click.