Nabídka

 

V naší nabídce najdete moderní nářadí pro odstranění sazí z komína a čištění ventilací. Jedná se o mechanický rotační kartáč k čištění komínů, větracích potrubí a rýn. Díky němu můžete snadno provést mechanické čištění za pomoci různých typů čistících hlavic. Vhodné pro použití jednou osobou. Může být poháněn klasickou vrtačkou nebo aku-šroubovákem. Díky výměnným hlavicím, může Virra sloužit k čištění komína s kyselinovzdorných trubek a všech typů zděných komínů nebo potrubí z PVC.

Hlavní vlastnosti rotačního komínového  kartáče Virra:

·      flexibilita - vyčistí opravdu hodně zakroucené komíny

·      obrovská čisticí síla - snadno rozbije i několik let staré zesklovatěné saze

·      vystačí jedna osoba,

·      poháněna pomocí obyčejného aku-šroubováku

·      dlouhá životnost, záruka a pozáruční servis

 

Doporučujeme také systém Virra Click pro čištění kabelů zespodu. Výhodou tohoto řešení není nutnost vyjít na střechu. Čištění se provádí z čisticího nebo kontrolního otvoru. Všechny hlavy Virra jsou vhodné pro systémy Virra Multi, Virra Max a Virra Click. Jsme výrobcem dvou čočkových kontrolních kamer. Jedná se o kamery pro kontrolu vodičů a potrubí. Hlava kamery je vybavena dvěma čočkami. Jeden film, který je v potrubí před námi, druhý film, který je na boku potrubí, například větrací mřížky nebo jiná ventilační připojení. To vám umožní přesně zobrazit kabel ve všech směrech (zobrazení 180 stupňů, Tilt-Shift). Nejsou zde žádné rotační mechanismy, díky nimž je kamera bezproblémová a snadno se používá. Fotoaparát je vybaven 30metrovým kabelem s vysokou abrazí, systémem DVR, který vám umožní uložit film na SD kartu.


 • cliki_7szt_art_dobre.jpg

  Virra Click - pro čištění komínů zespodu

  Systém Virra Click pro čištění komínů zespodu - není třeba jít na střechu. Profesionální flexibilní rozšíření pro mechanické čištění, kloub pohonu Virra, vyhrazené čisticí hlavy Virra s vyměnitelnými kazetami.

 • zestaw_do_czyszczenia_mechanicznego_komina_od_dolu_virra_pro.jpg

  Virra Max Pro - PRUT pro mechanické čištění komínů

  Prut pro mechanické čištění komínů. Jednodílný nástroj - komínová palcát - pro rotační čištění komínů a potrubí na vrtáku. Ocelový pružný hnací hřídel se otáčí uvnitř nepohyblivého ochranného pouzdra. Celá věc je tvrdá a flexibilní. Velmi pevná a pevná držadla pro vrtačku a hlavu. Kopí má na obou stranách ložiska. Kopí Virra Pro pasuje na všechny hlavy Virra.

 • virra_fire_lanca_do_mechanicznego_czyszczenia_kominow_na_wiertarke.jpg

  VIRRA MAX FIRE

  Komínová trubka pro mechanické čištění horkých komínů, kouřových trubek v nechlazených pecích a pro čištění horkých procesních trubek. Konstrukce kopí Virra FIRE umožňuje mechanické čištění komínů při požáru sazí. Zabraňuje technologickým prostojům - umožňuje čištění plamenových trubek a kouřových trubic v horkých kamnech.

 • lanca_do_czyszczenia_wentylacji_i_rekuperacji_obrotowa.png

  VIRRA VENT

  Kopí pro čištění mechanických ventilačních trubek, pro čištění rekuperace, pro úzké výfukové potrubí. Virra Vent je velmi flexibilní, překonává ventilační kolena o průměru 100 mm bez rotačních ztrát. Vyrobeno ze silné vrtulové hřídele a pancéřování PA11. Ložisko na obou stranách.

 • jez_kominowy_virra_glowica_lancuchowa_z_kolcami_do_meczanicznego_czyszczenia_kominow.jpg

  Čistící hlavice Virra

  Čistící hlavice k systému Virra. Řetězové hlavice pro zděné komíny a komíny z prefabrikátů, hlavice k odstranění zesklovatěných sazí a tvrdých nečistot, nylonová čisticí hlavice, čisticí hlavice do ventilací.


 • kamera_kominowa_,_kamera_do_inspekcji_kominow,_kamera_do_filmowania_kominow_z_dwoma_obiektywami.jpg

  Inspekční kamera Virra Duo-Cam pro kabely a potrubí, dvě čočky s funkcí záznamu

  Barevná komínová inspekční kamera, 7 "monitor s funkcí záznamu a přehrávání obrazu. Má dvě čočky pro filmování na přední a boční straně kabelu. Vybaveno silnou baterií 6,8 Ah, která umožňuje dlouhý provoz kamery. Záruka 12 měsíců.

 • miernik_szczelnosci_kominow_virra_tet_(2).png

  VIRRA TET - kontrola těsnosti komína

  Měřič je určen k testování těsnosti kouřových, výfukových a ventilačních komínů, tzv malé komíny, běžně používané v bytových domech pro jednu a více rodin. Měřič pro testování těsnosti komínů tříd N1, N2, P1, P2 podle norem: EN 1443: 2019-05 Komíny - obecné požadavky EN 13216-1: 2019-05 Komíny - Zkušební metody pro komínové systémy - Část 1: Obecné metody výzkum