VIRRA MAX FIRE

Komínová trubka pro mechanické čištění horkých komínů, kouřových trubek v nechlazených pecích a pro čištění horkých procesních trubek. Konstrukce kopí Virra FIRE umožňuje mechanické čištění komínů při požáru sazí. Zabraňuje technologickým prostojům - umožňuje čištění plamenových trubek a kouřových trubic v horkých kamnech.

  • PRUTY

    Nástroje řady Fire jsou určeny pro mechanické čištění za tepla. Lance Virra Fire lze použít k mechanickému čištění horkých, nechlazených komínů a topných trubic v pecích - také horkých. Díky tomuto řešení je možné vyhnout se dočasným prostojům souvisejícím s potřebou ochlazovat vyčištěné potrubí před čištěním. Všechny hlavy Virra jsou kompatibilní se sadou Virra Fire.
  • HLAVICE

    Hlavice Virra jsou vhodné pro všechny systémy Virra pro mechanické čištění komínů, ventilačních a technologických potrubí. Konstrukce hlav je velmi praktická - skládá se z jádra a vyměnitelných vložek. Díky tomu můžete rychle a za nižší náklady regenerovat opotřebenou hlavu - výměnou kazety Virra. Určeno k čištění jakéhokoli typu hadice.

  • PŘÍSLUŠENSTVÍ

    Další prvky a příslušenství k sadě Virra Pro. Kryty, adaptéry, opravné sady atd.