VIRRA VENT

Kopí pro mechanické čištění, rekuperaci a mechanické větrání. K dispozici jsou hlavy z polyamidových vláken - jsou trvanlivé a po čištění se nedeformují. Sada na čištění ventilačních, rekuperačních a přívodních potrubí klimatizace je účinný nástroj pro mechanické rotační čištění. Kopí je flexibilní, díky čemuž se může střídat ve ventilačních kanálech.

  • PRUTY

    Prut pro mechanické čištění, rekuperaci a mechanické větrání. K dispozici jsou hlavy z polyamidových vláken - jsou trvanlivé a po čištění se nedeformují. Sada na čištění ventilačních, rekuperačních a přívodních potrubí klimatizace je účinný nástroj pro mechanické rotační čištění. Kopí je flexibilní, díky čemuž se může střídat ve ventilačních kanálech.
  • HLAVICE

    Hlavice Virra jsou vhodné pro všechny systémy Virra pro mechanické čištění komínů, ventilačních a technologických potrubí. Konstrukce hlav je velmi praktická - skládá se z jádra a vyměnitelných vložek. Díky tomu můžete rychle a za nižší náklady regenerovat opotřebenou hlavu - výměnou kazety Virra. Určeno k čištění jakéhokoli typu hadice.

  • PŘÍSLUŠENSTVÍ

    Další prvky a příslušenství k sadě Virra Pro. Kryty, adaptéry, opravné sady atd.