SADY CLICK

 

Vyberte si typ komína:

 

 • PRO CIHLOVÝ KOMÍNY

  zestaw do czyszczenia komina od dołu

  Sada Virra Click pro čištění zděných komínů zespodu. Sada se skládá z flexibilních a flexibilních nástavců - tyčinek Virra - spojených postupně za sebou pomocí odolného a velmi pohodlného konektoru stisknutého prstem (lze jej také odpojit stisknutím prstu). Sada obsahuje čistící hlavu - Virra Chain Star. Jedná se o řetězovou hlavu, dvouřadou, která čistí i tvrdé saze. Hlava má schopnost vyměnit řetězové vložky. K jedné hlavě můžete připojit až 16 kazet. Sada také obsahuje kryt a sadu držadel - jedno pro hlavu a druhé pro vrtačku. 

 • PRO KOMÍNY Z NEREZOVÉ OCELI

  Sada Virra Click pro čištění nerezových a kyselinovzdorných vložek zespodu. Sada se skládá z flexibilních a flexibilních nástavců - tyčinek Virra - spojených postupně za sebou pomocí odolného a velmi pohodlného konektoru stisknutého prstem (lze jej také odpojit stisknutím prstu). Sada obsahuje čisticí hlavu - Virra Boramid Star. Jedná se o řetězovou hlavu, dvouřadou, která čistí i tvrdé saze. Hlava může být nahrazena boramidovými vložkami. K jedné hlavě můžete připojit až 16 kazet. Sada také obsahuje kryt a sadu držadel - jedno pro hlavu a druhé pro vrtačku.

 • PRO SYSTÉMOVÉ KOMÍNY Z KERAMICKÝCH KAZET

  Sada Virra Click pro čištění keramických komínů zespodu. Sada se skládá z flexibilních a flexibilních nástavců - tyčinek Virra - spojených postupně za sebou pomocí odolného a velmi pohodlného konektoru stisknutého prstem (lze jej také odpojit stisknutím prstu). Sada obsahuje čisticí hlavu - Virra Spring Star. Je to hlava se speciální pružinovou vložkou, tvrdá a pružná, čistí i tvrdé saze. Hlava může být nahrazena pružinovými vložkami. K jedné hlavě můžete připojit až 16 kazet. Sada také obsahuje kryt a sadu držadel - jedno pro hlavu a druhé pro vrtačku.

 • Pro odstranění zesklovatělá sazí

  Sada Virra Click pro odstranění skleněných sazí zespodu. Sada pro mechanické čištění komínů ze spodu. Sada se skládá z flexibilních a flexibilních nástavců - tyčinek Virra - spojených postupně za sebou pomocí odolného a velmi pohodlného konektoru stisknutého prstem (lze jej také odpojit stisknutím prstu). Sada obsahuje čistící hlavu - Virra Chimney Hedgehog. Jedná se o hlavu se speciální řetězovou vložkou s hroty. Spolehlivě odstraní skelné saze, tvrdé nečistoty, vyčnívající maltu v komíně. Hlava může být nahrazena řetězovými vložkami s hroty. K jedné hlavě můžete připojit až 2 kazety. Sada také obsahuje kryt a sadu držadel - jedno pro hlavu a druhé pro vrtačku.